O penzionu

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat do Penzionu Integrity **** Brno.

ubytování Brno

Nabízíme Vám stylové ubytování v nových luxusně zařízených pokojích, které Vám poskytnou příjemné zázemí při Vaší pracovní či rekreační cestě nebo jiné příležitosti. Penzion se nachází v centru brna, v bezprostřední blízkosti brněnského výstaviště, v klidné lokalitě vilové čtvrti z přelomu 19. a 20. století.  

Všechny naše pokoje mají vlastní koupelnu, jsou vybaveny minibarem, televizí. Většina pokojů je nových a nově vybavených. Každý z nich je dílem moderního designu a navržen pro Váš největší komfort. Devět pokojů je klimatizovaných. Ve všech prostorách penzionu Penzion_4_hvězdyposkytujeme možnost bezplatného připojení k místní síti WiFi. Ubytovaným hostům nabízíme snídaně formou švédských stolů, které podáváme v nově zrekonstruovaném historickém sklepení. Příjemnou atmosféru penzionu umocňují obrazy polské akademické malířky Stefanie Shaded. Hosté penzionu mohou využít zahrádku, která v teplých měsících poskytuje příjemné venkovní posezení. V nejbližším okolí penzionu najdete několik restaurací. Parkování je možné přímo před penzionem. Penzion není zařízen pro ubytování se zvířaty. Prostory penzionu jsou nekuřácké.

Vzhledem ke svému situování je ubytování v penzionu Integrity vhodné pro široké spektrum zákazníků. Ubytování v blízkosti výstaviště Brno ( ideální pro účastníky BVV )

  • Hosté, kteří přijíždějí na pracovní cestu, ocení klidné prostředí a velmi dobrou dostupnost do různých částí Brna, zejména do business center v jižním části Brna včetně Brněnského výstaviště, které je hned vedle penzionu.  
  • Návštěvníci jihomoravské metropole jistě využijí dobrého spojení do kterékoli části Brna, ať už tramvají, trolejbusem, autobusem, nebo autem po velkém městském okruhu. 
  • V neposlední řadě ubytování v našem penzionu oceňují klienti kliniky Reprofit, která se nachází v sousedním objektu, a kliniky Reprogenesis, 
  • Taktéž návštěvníci či akademické a obchodních delegace, mířící do vědeckého a obchodního parku The Campus, vzdáleného 5 minut autem. 
  • Možná nevíte, že v blízkém okolí penzionu se nachází mnoho atraktivních příležitostí pro rodiny s dětmi, například přírodní koupaliště Riviéra, lanové centrum Jungle park a zábavní vědecké centrum Vida.

Součástí penzionu jsou společenské a konferenční prostory, které mají široké možnosti využití - pro konference, svatby a jiné společenské příležitosti, pro rozličné business akce v době konání veletrhů na Výstavišti a podobně.  

Pobyt Vám může zpestřit návštěva některých zajímavých míst v nejbližším okolí penzionu. V létě se můžete osvěžit v blízkém  koupaliště Riviera, jednom z největších přírodních koupališť v Česku, či navštívit hrad Špilberk. Milovníci architektury jistě zhlédnou skvost brněnského funkcionalismu, vilu Stiassny, která je hned „za rohem”. Cyklisté mohou přímo u penzionu nasednout a po cyklostezce dojet na přehradu, do ZOO nebo až do Vídně.

REZERVOVAT
POBYT
Rezervace
+420 721 647 598
info@penzionintegrity.eu

Kontaktní informace

Penzion Integrity

Hlinky 50/128,
603 00 Brno

Zobrazit na mapě >
+420 721 647 598
info@penzionintegrity.eu

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.

Kontaktujte nás

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.

Speciální nabídka, slevy

   Rezervujte přímo u nás  se zárukou nejnižší ceny.

Veletrhy

Nabízíme ubytování v době veletrhů

a jiných akcí v Brně přímo u Výstaviště.

Galerie

Prohlédněte si pokoje a další prostory našeho penzionu

Working...

Penzion Integrity v Brně hodnocení